Włocławek, Centrum

Lokal do wynajęcia

parter 515,00 m2 48,35 zł/m2

24 900 zł

nowa oferta
Przemysław Balcerak

Nieruchomości Komercyjne

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy do wykończenia – 515 m², nowy pawilon przy osiedlu we Włocławku

Doskonała lokalizacja handlowo-usługowa Do wynajęcia lokal w stanie deweloperskim (do wykończenia przez najemcę) o powierzchni 515 m² w nowym pawilonie usługowym, usytuowanym bezpośrednio przy rozwijającym się nowym osiedlu mieszkaniowym we Włocławku.

Najważniejsze atuty:

  • Duży potencjał klientów – lokalizacja gwarantuje stały ruch pieszy i samochodowy mieszkańców nowego osiedla (setki nowych mieszkań w bezpośrednim sąsiedztwie).
  • Idealny układ – otwarta, przestronna powierzchnia bez ścian działowych, co pozwala na dowolną aranżację pod potrzeby najemcy (supermarket osiedlowy, sklep specjalistyczny, salon usługowy, fitness, gabinety medyczne, gastronomię itp.).
  • Ogrzewanie elektryczne – nowoczesne, niezależne ogrzewanie panelowe/elektryczne (brak zależności od dostawcy ciepła).
  • Parking – własny, wygodny parking obok  obiektu.
  • Doskonałe sąsiedztwo handlowe:
    • Duży dyskont spożywczy (ruch przez cały dzień)
    • Drogeria
    • Piekarnia z cukiernią

Takie połączenie tworzy naturalny „centrum osiedlowe”, do którego mieszkańcy zaglądają regularnie.

Parametry techniczne:

  • Powierzchnia: 515 m² (możliwość podziału na mniejsze moduły – do uzgodnienia)
  • Stan: deweloperski (podłoga, ściany, instalacje podstawowe, okna, brama/drzwi)
  • Wysokość pomieszczeń: standardowa dla pawilonów handlowych (ok. 3,5–4 m)